Sağlık Bi

Bir çok kişi uzun yaz tatillerinden geldi..#şişkinlik #kiloverme #sporcubeslenmesi #tatilbeslenme Kilo Verme 2022

02.09.2023
6
Bir çok kişi uzun yaz tatillerinden geldi..#şişkinlik #kiloverme #sporcubeslenmesi #tatilbeslenme Kilo Verme 2022

Bir çok kişi uzun yaz tatillerinden geldi..#şişkinlik #kiloverme #sporcubeslenmesi #tatilbeslenme #kiloverme – Kilo Verme

#kiloverme #zayıflama #mideameliyatı

22 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bir çok kişi uzun yaz tatillerinden geldi.. Bugün rutinleri dönme günüydü.. Hiç spor yapmamış ve çok fazla yemek yemiş, alkol tüketmiş olabilirsiniz..

pişman olmak yerine, hızlıca rutine dönmek sizi en kısa sürede toplar.. yaptığınız spora uygun beslenmeye geri dönün.. Ağırlık çalışıyorsanız protein ağırlıklı beslenmek gibi.. Bu hafta sıvı diyet yapacağım, ya da sadece sebze çorbası içeceğim gibi aşırı sıkı diyetlere dönüp kendinize psikolojik baskı yapmayın..

tatillerde ben de zaman zaman fazla kaçırabiliyorum..
Döndüğümde hemen spor çantamı hazırlayıp, Haftalık beslenme programı yapıyorum.. En fazla bir haftada şişkinliğim gidiyor..

Tatiller için önerim yanınızda mutlaka spor kıyafetleriniz alın.. Deniz kıyısında sabah yürüyüş yapmak.. Ya da kaldığınız otelin Spor salonda 1 saat geçirmek fazla kaçırsanız bile sizi dengeler..

Tatilden sonra yaptığınız kaçamaklar atmak için beslenme programa dahil olmak benimle iletişime geçmek için DM atabilirsiniz💫

#şişkinlik #kiloverme #sporcubeslenmesi #tatilbeslenme

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.