Sağlık Bi

Bombalı Yaralanmada Neden Yıllar Sonra Ameliyat Oluyoruz? Ameliyat

30.08.2023
9
Bombalı Yaralanmada  Neden Yıllar Sonra Ameliyat Oluyoruz? Ameliyat

Bombalı Yaralanmada Neden Yıllar Sonra Ameliyat Oluyoruz? #ameliyat Ameliyat

#elcerrahisi #ameliyat

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bombalı saldırılar sadece anlık zararlara değil, uzun vadeli iç yaralanmalara da neden olabilir. Başlangıçta fark edilmeyen bu yaralanmalar, ilerleyen yıllarda sağlık sorunlarına yol açar. Ancak modern cerrahi yöntemler, bu geçmiş yaralanmaların üzerinden yıllar geçse bile şifa getirme kapasitesine sahiptir. Bu nedenle, bombalı bir olay sonrası, zaman içerisinde ortaya çıkan sağlık problemlerini çözmek için ameliyat kaçınılmaz hale gelebilir.

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, bana doğrudan ulaşabilirsiniz. İrtibat numaram: 533 599 33 06. Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu bana sorun, çünkü buradayız ve sizinle birlikteyiz.

Doç Dr Orhan Yücel
Web: www.drorhanyucel.com
E-mail: oyucelmd@gmail.com
WhatsApp Bilgi Hattı: +90 (533) 599 3306

#Beylikdüzügöğüscerrahisi #istanbulgöğüscerrahisi #göğüscerrahisi #istabulakciğerkanseri #akciğercerrahisi #istanbulaakciğercerrahisi #kapalıakciğerameliyatı #doçdrorhanyücel #drorhanyücel #pektus #güvercingöğsü #kunduracıgöğüs #vakumbell #doçdrorhanyücel #drorhanyücel #beylikdüzügöğüscerrahisi #istanbulgöğüscerrahisi #göğüscerrahisi #mediastenkanseriistanbul #göğüskafesbozukluğu #göğüstümörleri #elterlemesiistanbul #beylikdüzüelterlemesi #yüzkızarmaları #pektus #güvercingöğsü #kunduracıgöğüs #vakumbell #bronşektaziistanbul #kisthidatik #akciğersutoplaması

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.