Sağlık Bi

BurcuEs | Hemoroid Başka Hastalıkların Habercisi Olabilir! | Konuk: Op. Dr. Servet Yetgin Hemoroid Tedavisi

27.08.2023
7
BurcuEs | Hemoroid Başka Hastalıkların Habercisi Olabilir! | Konuk: Op. Dr. Servet Yetgin Hemoroid Tedavisi

BurcuEs | Hemoroid Başka Hastalıkların Habercisi Olabilir! | Konuk: Op. Dr. Servet Yetgin #basur Hemoroid Tedavisi

#basur #hemoroid #şifalıbitkiler

20 Kişi Okudu – 4 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#sağlık #hemoroidtedavisi #gastroenteroloji

Youtube kanalımızın bu haftaki konuğu Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Servet Yetgin oldu ve kendisiyle hemoroid hastalığı ile ilgili tüm merak edilenleri konuştuk.

Hemoroid nedir, neden ortaya çıkar? Belirtileri nelerdir? Hemoroid oluşumunda genetik yatkınlığın etkisi nedir? Hemoroid neden toplumda konuşmaktan çekindiğimiz bir hastalık? Tuvalette uzun süre oturmanın hemoroid açısından sakıncaları nelerdir? Sağlıklı bir kişi günde kaç kere ve nasıl dışkılamalı? Dışkısını çıkarmakta zorluk yaşayan kişiler neler yapabilir? Hemoroid nasıl tedavi ediliyor? Hemoroidi kendi kendimize tedavi etmeye çalışmanın sakıncaları nelerdir? Hemoroid tedavisinde geç kalınırsa ne gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir? Hemoroid tedavi edildikten sonra tekrarlayabilir mi? Kanser gibi daha tehlikeli hastalıklara dönüşebilir mi? Dışkılamadaki her kanama önemsenmeli mi? Proktoloji nedir? Hangi rahatsızlıklarla ilgilenir?

Tüm merak ettiklerinizi ben sordum, Op. Dr. Servet Yetgin sizler için yanıtladı… Yorumlarınızı ve varsa sorularınızı yorumlar kısmına bekliyorum… Sevgilerimle…

Sosyal Medya Hesaplarım:
Diğer videolarımı izlemek için ►
Facebook ►
Instagram ►
Twitter ►

Sizi seviyorum, yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.