Sağlık Bi

C Vitaminli Anti-Aging Krem. Botoks Etkili, Yaşlılık Geciktiren Doğal Nemlendirici Krem. Tüp Bebek

20.12.2022
23
C Vitaminli Anti-Aging Krem. Botoks Etkili, Yaşlılık Geciktiren Doğal Nemlendirici Krem. Tüp Bebek

C Vitaminli Anti-Aging Krem. Botoks Etkili, Yaşlılık Geciktiren Doğal Nemlendirici Krem. #botoks Botoks

#botoks #liposuction #ameliyat

135 Kişi Okudu – 9 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#keşfet #doğal #kendinyap #ciltbakımı #güzellik #botox #kolajen #youtube #keşfetbeniöneçıkar #youtuber #cvitamini

Herkese Merhaba değerli Arkadaşlar.
Cildinizi gençleştiren, nemlendiren, anti-aging ve C vitamini yüklü bir gece kremi yaptık. Evinizde çok kolay hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

1 C Vitamini Tableti
1 Tatlı Kaşığı Aleo Vera Jeli
1 Çay Kaşığı Gliserin

Anti aging ile ilgili hemen hemen her blog yazısında çıkıyor karşımıza C vitamini. Vücut açısından da cilt açısından da oldukça etkili olan bu vitamin cilt bakımında özellikle yaşlanma karşıtı bakımın olmazsa olmazı. Birçok formda geliştirilen ve kozmetikte ham madde olarak kullanılan C vitamini sizler için araştırdık. Keyifli okumalar…

Anti Aging Bakımda C Vitaminin Önemi

Hollywood starlarının güzellik sırlarından biri olan C vitamini, cilt bakımında çokça kullanılan ham maddelerden biridir. Cildi gençlik ve enerji kazandırmaya çalışan C vitamini içeren ürünler cilde derinlemesine bakım yaparlar.

Suda çözünen vitaminlerden biri olan C vitamini, 1912 yılında keşfedilmiştir. Kimyasal ortamda üretimi 1930’lu yıllara denk gelen C vitamini, günlük tükettiğimiz birçok besinde doğal olarak bulunmaktadır. Cildin genç görünümünü destekleyen bu Vitamin;

• Cilt hasarlarını azaltmaya çalışır

C vitamini dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildi daha canlı bir görünüme ulaştırmaya çalışır.

• Kolajen üretimini destekler

C vitamini içeren ürünler, kolajen üretimin destekler. Cilde aydınlık, sıkılık kazandırmaya çalışır ve güzel bir görünüme ulaştırır. Özellikle yaşlanma karşıtı bakım yapıyorsanız C vitamini içeren ürünleri bakım rutininize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

• Göz altı morluk görünümüne karşı bakım yapar

C vitamini içeren ürünler, göz altı morluk görünümüne karşı bakımda oldukça başarılıdır. Göz altı morluk görünümü sorununa sahipseniz cildinizin bakımını C vitamini içeren ürünlerle rahatlıkla yapabilirsiniz.

• Yaşlanma karşıtı bakımda oldukça etkilidir

C vitamini içeren ürünler, yaşlanma karşıtı bakımda oldukça etkilidir. Eğer cildinize anti aging bakım yapmak isterseniz, C vitamini içeren ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

• Cilde esneklik kazandırmaya çalışır

Cildin zamanın etkisiyle esnekliği azalır. C vitamini içeren ürünler cildi ideal esneklik seviyesine ulaştırmaya çalışır ve cilt gerginliğini azaltmayı hedefler.

Cildinize yapacağınız C vitamini bakımı ile yukarıdaki faydalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca cildinizi içten desteklemek için de doğal C vitamini içeren gıdaları tüketebilirsiniz. C vitamini açısından zengin olan besinlere; maydanoz, yeşilbiber, turunçgiller, kuşburnu, kırmızıbiber, portakal, greyfurt, çilek, kivi, brokoli, brüksel lahanası, domates, kavun, patates, ıspanak örnek gösterilebilir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Cansel Atac dedi ki:

    C vitamini ampul olurmu