Sağlık Bi

Czy botoks działa i jakie daje efekty, zobacz na czym polega zabieg usuwania zmarszczek, dr Grudzień Tüp Bebek

15.12.2022
18
Czy botoks działa i jakie daje efekty, zobacz na czym polega zabieg usuwania zmarszczek, dr Grudzień Tüp Bebek

Czy botoks działa i jakie daje efekty, zobacz na czym polega zabieg usuwania zmarszczek, dr Grudzień #botoks Botoks

#botoks #liposuction #ameliyat

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Jako zawodowy lekarz specjalizujący się w estetycznym korygowaniu etapów starzenia zapraszam Cię odwiedzenia mojej kliniki medycyny estetycznej. Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji.

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz polskiego i europejskiego stowarzyszenia medycyny przeciwstarzeniowej – anti-aging /PSAAM i ESAAM/
Jestem certyfikowanym, międzynarodowym Ambasadorem i trenerem implantacji kwasu hialuronowego i zakładania nici stałych i rozpuszczalnych z ramienia marki NEAUVIA
Prowadzę od kilku lat jeden z pierwszych w regionie ośrodków medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej : LIFTMED BEAUTY. Obecnie to jedyny w Rybniku CERTYFIKOWANY Gabinet Medycyny Estetycznej.
Obecnie Centrum Medyczne LIFTMED oferuje Państwu szerokie spektrum zabiegów z zakresu nie tylko Medycyny Estetycznej ale i większości specjalności lekarskich.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.