Sağlık Bi

Hastanın Kaburgasından Alınan Kıkırdağın ile Rinoplasti Ameliyat Süreci Ameliyat

17.09.2023
10
Hastanın Kaburgasından Alınan Kıkırdağın ile Rinoplasti Ameliyat Süreci Ameliyat

Hastanın Kaburgasından Alınan Kıkırdağın ile Rinoplasti Ameliyat Süreci #ameliyat Ameliyat

#elcerrahisi #ameliyat

19 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#DrAliRızaÖreroğlu #rhinoplasty #burunestetiği #rinoplasti #nosejob #aestheticsurgery #kapalırinoplasti #estetikcerrahi #açıkrinoplasti #plastikcerrahi #ameliyatsızburunestetiği #plasticsurgery #kozmetik #güzellik #burundolgusu #rhinoplastyrecovery #rhinoplastyresults #reconstructiverhinoplasty

Bu videoda kaburgadan alınan kıkırdağın Rinoplsti ameliyatında kullanımı Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Dr. Ali Rıza Öreroğlu tarafından anlatılmaktadır.
— CERRAHİ GÖRÜNTÜ İÇERİR —

✉️ info@oreroglu.com
☎︎ +90 (212) 258 82 81
Randevu için WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz

Website:
Instagram:
Twitter:
Facebook:
LinkedIn:
RealSelf:
WhatsApp:

Uluslararası Sağlık Turizmi Ruhsatı sahibi Dr. Öreroğlu Kliniği, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yabancı hasta kabulü ve tedavisi konusunda yetkilendirilmiştir. Tüm içerikler, hastaların yazılı onayı ve bilgisi dahilinde, yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı olarak paylaşılmıştır. Teşhis ve tedavi için doktorunuza danışınız. Bu yaklaşımla, sağlık hizmetlerinin ve tedavi yaklaşımlarının T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde doğru tıbbi yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı ve böylece sağlık turizmi alanındaki misyonumuzu ilerletmeyi hedefliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.