Sağlık Bi

Jonida Aliçkolli sulmon Ervin Kurtin: ti bën botoks dhe photoshop – E Diell 27.11.2022 Tüp Bebek

27.11.2022
31
Jonida Aliçkolli sulmon Ervin Kurtin: ti bën botoks dhe photoshop – E Diell 27.11.2022 Tüp Bebek

Jonida Aliçkolli sulmon Ervin Kurtin: ti bën botoks dhe photoshop – E Diell 27.11.2022 #botoks Botoks

#botoks #liposuction #ameliyat

36 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

“Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike.
Këtë javë e ftuar është Jonida Aliçkolli e cila do ti bashkohet grupit të lojës. Mes të qeshurave dhe sfidave kjo puntatë do të rezervojë shumë surpriza
Rubrika : Nevina Shtylla
Graciano Tagani, Argjira Spanca, Ervin Kurti, Anna Lika, Bruno Shemsho, Dea Mishel, Denisa Demaj
Te ftuar: Jonida Aliçkolli

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#eDiell#TopChannel

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.