Sağlık Bi

Masseter Botox Application,Maseter Botoks Uygulaması Tüp Bebek

23.12.2022
29
Masseter Botox Application,Maseter Botoks Uygulaması Tüp Bebek

Masseter Botox Application,Maseter Botoks Uygulaması #botoks Botoks

#botoks #liposuction #ameliyat

0 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Masseter Botoks nedir?

Masseter, çenenin iki yanında bulunan çiğneme kaslarına verilen isimdir. Botox, çiğneme kasına (masseter) enjekte edilerek, zayıflamasına ve küçülmesini sağlar. Sonuç daha ince, daha genç bir yüz şeklinin ortaya çıkmasıdır. Masseter botoksu, aynı zamanda, çene kaslarını rahatlattığı ve böylece yüzdeki genel gerginliği azalttığı için, stres ve diş sıkması problemine de yardımcı olur.

Masseter botoksunun etkileri nelerdir?

Çene kasları aşırı derecede güçlüdür – özellikle dişleri ile (bruxism) öğüten veya sıkan insanlarda – ve bu kasların fazlalığı, alt yüzün kare şeklini almasıyla sonuçlanır. Botoks ile kasları zayıflatarak, çene çizgisi daha ince, daha oval bir şekle dönüşebilir. Bununla birlikte, Botox yuvarlak ve ya tombul bir yüzü daha zayıf ve belirgin bir hale getirir. Elmacık kemiklerini ortaya çıkarır, çene bölgesini daha ince gösterir.

Masseter botoksu nasıl yapılır?

Botoks doğrudan masseter kasına enjekte edilir. Bu işlem on dakikadan az sürer. Çoğu hasta anestezik krem olmadan bile botoks iğnelerine dayanabilir. Uygulamadan sonra iş hayatına dönüş yapabilirsiniz. Tam etkiyi görmek için iki ila üç hafta beklemenizi öneririz. Botoksun etkisi yaklaşık altı ay sürer.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Sonuçlar vücudunuzun botoxu ne kadar hızlı metabolize ettiğine bağlı olarak dört ila altı ay arasında sürebilir. Hastalar, botoksun etkisini korumak için altı ayda bir bu işlemi tekrarlatmalıdır.

#rinoplastica #rinoplasti #rhinoplastyspecialist #rinoplastika #rinoplasty #rinoplastia #rinoplastiistanbul #rinoplastiankara #rinofiller #rhinoplastybeforeandafter #rhinoplastie #rhinoplastyturkey #rhinoplasty #rhinoplastyistanbul #rhinoplasti #botox💉 #botox #botoxfiller #botoksistanbul #botoks #botoksuygulaması #opdrmuratkocyigit #drmuratkocyigit #muratkocyigitmd #masseterbotox #masseter #masseterbotoksu #masseterbotoks #masseterreduction

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.