Sağlık Bi

Miyomlar tüp bebeğe engel mi? 👼 #shorts Tüp Bebek

02.09.2023
8
Miyomlar tüp bebeğe engel mi? 👼 #shorts Tüp Bebek

Miyomlar tüp bebeğe engel mi? 👼 #shorts #TüpBebek Tüp Bebek ve Kısırlık

#Infertilite #Kısırlık #TüpBebek

0 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Kadınlarda çok sıkça görülen miyomlar genellikle iyi huylu tümörlerdir. Eğer bu tümörler bebeğin nakledileceği bölgeye çok yakın değilse tüp bebek için doğrudan bir engel oluşturmazlar ve bu yüzden herhangi bir müdahale gerektirmezler. Ancak ana rahmini doğrudan dolduran miyomlar ”kavite” dediğimiz bölgede veya bu bölgeye çok yakınsa bebek transferi gerçekleştirilmeden önce bir operasyonla alınmalıdır.

Fibroids, which are commonly seen in women, are generally benign tumors. If these tumors are not very close to the area where the embryo will be transferred, they do not directly obstruct the process of in vitro fertilization (IVF) and therefore do not require any intervention. However, if fibroids directly fill the uterine cavity, known as the “cavity,” or are very close to this area, they should be removed through a surgery before the embryo transfer is performed.
.
Doç. Dr. Nicel Taşdemir
.
YouTube ➡️ Doc. Dr. Nicel Taşdemir
.
WhatsApp 📞 +90 544 214 46 63
.
TikTok ➡️ docdrniceltasdemir
.
#docdrniceltasdemir #niceltasdemir #tüpbebek #tüpbebektedavisi #ivf #ivfturkey #ivfcommunity #drnicelinbebekleri #acıbadem #acıbademtüpbebek #gebelik #hamile #hamilelikhalleri #prenancy #pregnancyjourney #bebek #baby #anne #mother

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.