Sağlık Bi

Sialendoskopi öncesinde ilk olarak tercih edilen ameliyat yöntemleri nasıldı? Ameliyat

04.12.2022
30
Sialendoskopi öncesinde ilk olarak tercih edilen ameliyat yöntemleri nasıldı? Ameliyat

Sialendoskopi öncesinde ilk olarak tercih edilen ameliyat yöntemleri nasıldı? #ameliyat Ameliyat

#elcerrahisi #ameliyat

6 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Sialendoskopi (Tükürük Bezi Endoskopisi) ile ilgili bilgilendirmelere devam edelim…
Bu videodaki sorumuz sialendoskopi ameliyatı dünyada kullanılmazken, tükürük bezlerinin kitleleri dışında kalan ve tükürük bezinde şişlikler oluşturan hastalıkların (yani tükürük bezi kanalı içindeki taşların, darlıkların, atom tedavisi sonrasında veya Sjögren hastalığı gibi) tedavisinde ne çeşit ameliyatlar yapılıyordu? …

Bu konu ve genel olarak hastalarımdan ve danışanlarımdan, instagram (@sialendoscopyofficial ve @profdrsuleymanozdemirofficial ) ve whatsapp hattım (☎️ +90-546-8284466) üzerinden çok fazla soru sorulmakta. Bu video ve sonraki gelecek videolarla sık gelen soruların cevaplarını bir seri olarak sizlerle paylaşacağım. 10 yılı aşkın süredir uyguladığım Sialendoskopi (tükürük bezi endoskopisi) işlemi, Kulak Burun Boğaz& Baş Boyun Cerrahisi ve yüz estetik (fasiyal plastik) uygulamalarım ile ilgili videolarımı da bu kanal aracılığı ile sizlere ulaştıracağım. Kanalıma abone olmayı ve gönderi bildirimlerini açmayı unutmayın !
Prof.Dr. Süleyman Özdemir
⬇️⬇️⬇️⬇️
👉YouTube:
👉Instagram: ve
👉web:
👉☎️ /Whatsapp: +90-546-8284466

🇬🇧Let’s continue with the information about Sialendoscopy (Saliva Gland Endoscopy)?
Our question in this video is that while sialendoscopy surgery is not used in the world, what kinds of surgeries were performed in the treatment of diseases that are outside the masses of the salivary glands and cause swelling in the salivary gland (ie stones in the salivary gland duct, stenosis, after atomic therapy or Sjögren’s disease).
A lot of questions are asked from my patients on this subject, on my instagram (@sialendoscopyofficial and @profdrsuleymanozdemirofficial) and gsm/whatsapp line (☎️ +90-546-8284466). In this video and the next videos, I will share with you the answers to the frequently asked questions as a series. Through this channel, I will send you my videos about Sialendoscopy (salivary gland endoscopy) procedure, Ear Nose Throat & Head and Neck Surgery and facial aesthetics (facial plastic) applications that I have applied for more than 10 years. Don’t forget to subscribe to my channel and turn on post notifications!
Prof.Dr. Süleyman Özdemir
⬇️⬇️⬇️⬇️
👉YouTube:
👉Instagram: ve
👉web:
👉☎️ /Whatsapp: +90-546-8284466

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.