Sağlık Bi

Sondakika! Demet Akbağ Ameliyat Masasına Yattı… Ameliyat

26.12.2022
27
Sondakika! Demet Akbağ Ameliyat Masasına Yattı… Ameliyat

Sondakika! Demet Akbağ Ameliyat Masasına Yattı… #ameliyat Ameliyat

#elcerrahisi #ameliyat

20 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Sondakika! Oyuncu Demet Akbağ Ameliyat Masasına Yattı…

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Oyuncu Demet Akbağ, ameliyat oldu. Dizinden bir operasyon geçirdiği öğrenilen sanatçının fotoğrafını yakın arkadaşı Emel Müftüoğlu paylaştı.

15 yıl aradan sonra Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı ‘Aydınlıkevler’ ile tiyatro sahnelerine dönen Türk sinemasının efsane oyuncusu Demet Akbağ sevenlerini endişelendirdi. Ameliyat masasına yatan sanatçıya yakın arkadaşı Emel Müftüoğlu moral verdi.

Demet Akbağ’ın hastane odasında çekilen bir karesini yayınlayan Emel Müftoğlu, ünlü oyuncunun dizinden bir operasyon geçireceğini açıkladı. Müftüoğlu açıklamasında “Canımcım birazdan dizinden ameliyata girecek. Yarın da koşu yarışına katılacağız beraber…” notunu düştü.

Emel Müftüoğlu’nun bu paylaşımının altına Demet Akbağ’a ‘geçmiş olsun’ mesajları yağdı.

Demet Akbağ, bir konuşmasında “Yılmaz’ın çok uzun zaman önce yazdığı bir oyundu. Onun bilgisayarında başlayıp, başlayıp ara verdiği oyunlar vardır. Bu da o oyunlardan biriydi. ‘Tamam bu oyunu oynayalım’ dedik ama pandemi girdi araya. Çok istediğimiz bir kadro oluşsun istedik. Çok ince eleyip sık dokuduk. Çok tatlı gençlerle çalışıyoruz.” demişti.
#demetakbağ #magazin #sondakika
ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ.
Yorum yapmayı ve Beğenmeyi unutmayın.
?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.