Sağlık Bi

TAM ENDOSKOPİK SAĞ L4 – L5 İNTERLAMİNAR DİSKEKTOMİ ( BEL FITIĞI / KAPALI AMELİYAT ) Ameliyat

21.12.2022
32
TAM ENDOSKOPİK SAĞ L4 – L5 İNTERLAMİNAR DİSKEKTOMİ ( BEL FITIĞI / KAPALI AMELİYAT ) Ameliyat

TAM ENDOSKOPİK SAĞ L4 – L5 İNTERLAMİNAR DİSKEKTOMİ ( BEL FITIĞI / KAPALI AMELİYAT ) #ameliyat Ameliyat

#elcerrahisi #ameliyat

10 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

KIYMETLİ TAKİPÇİLERİMİZ

42 YAŞINDA ERKEK HASTA;
UZUN ZAMANDIR BEL AĞRISI OLAN HASTAMIZIN SON ÜÇ AYDIR SAĞ BACAK AĞRISI ŞİDDETLENMİŞ. MEDİKAL TEDAVİLERE RAĞMEN AĞRILARINDA AZALMA OLMAMIŞ. AYAK BİLEĞİNDE CİDDİ GÜÇSÜZLÜK MEYDANA GELMİŞ. NÖRORADYOLOJİK TETKİKLERİNDE SAĞ L4-L5 DİSK HERNİSİ SAPTANDI. İNTERLAMİNAR TAM ENDOSKOPİK DİSKEKTOMİ YÖNTEMİ İLE AMELİYAT EDİLDİ. HASTAMIZ UYANDIĞIND 3-4 SAAT SONRA RAHATLIKLA YÜRÜDÜ. AYAĞINDAKİ GÜÇSÜZLÜK TAM OLARAK DÜZELDİ. AĞRISI GEÇTİ. GENEL ANESTEZİDEN DOLAYI BİR GECE MİSAFİR ETTİĞİMİZ HASTAMIZI ERTESİ GÜN ŞİFA İLE TABURCU ETTİK. KENDİSİNE VE AİLESİNE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.
———————————————

( E092 )
___

📞 0 546 544 25 99
🌐 www.doktorsalihaydin.com
✉️ doktorsalihaydin@gmail.com
📍 Florence Nightingale Plaza Işıklar Cad. Şenlik Sk. No:14/A k:3 O:13 Ataşehir/ İSTANBUL
______
#belağrısı #bacakağrısı #ağrı #belfıtığı #ameliyat #kapalıameliyat #Tamendoskopikameliyat #cerrahi #sağlık #omurgacerrahisi #belfıtığıameliyatı #herniateddisc #discherniation #lumbarspine #lumbardischerniation #surgery #minimalinvasivesurgery #fullyendoscopicdiscsurgery #fullyendoscopicinterlaminar #today #footdrop #taburcu #fullyendoscopictransforaminalsurgery #foraminaldischerniation #ديسك #آلامالظهر #منظار #عرقالنسا #انزلاق_غضروفي
أعصاب #اسطنبول#

Etiketler:

Yorumlar
  1. NurSafa Tours dedi ki:

    Hamdolsun size ameliyat oldum ve 10 yıldır hiçbir şikâyetim kalmadı, ameliyat olasıya kadar, ağrı ve sızı hamallığı yapmış, kendime zulüm etmişim maalesef.
    İyi bir insan, iyi bir hekim olan Dr. Salih Aydın beyefendi başarılarınızın devamını diliyorum, Rabbim ilminizi artırsın, size sağlıklı, bereketli ve uzun ömürler ihsan eylesin inşallah. (Amin)

  2. Nuri Konuksever dedi ki:

    Hamdolsun size ameliyat oldum ve 10 yıldır hiçbir şikâyetim kalmadı, ameliyat olasıya kadar, ağrı ve sızı hamallığı yapmış, kendime zulüm etmişim maalesef. İyi bir insan, iyi bir hekim olan Dr. Salih Aydın beyefendi başarılarınızın devamını diliyorum, Rabbim ilminizi artırsın, size sağlıklı, bereketli ve uzun ömürler ihsan eylesin inşallah. (Amin)